AboutKomşudaki güvenli çözüm ortağınız

Komşuda Yatırım, Yunanistan’da yatırım yapmak isteyen kişilere özel hizmetler sunar ve danışmanlıklar verir.

Yunanistan'da yatırım hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazır mısınız?

Komşuda Yatırım küçük, orta ve büyük ölçekli farklı sektörlerden firmaların Yunanistan bazında Avrupa pazarına girme sürecinde yanlarında olan bir çözüm ortağıdır. 

Komşuda Yatırım, ticari alandaki ihtiyaçlarınıza cevap vermek için, kendi alanında uzman profesyoneller tarafından kurulmuş bir hizmet kanalıdır. Tecrübeli çözüm ortaklarımız, yatırım faaliyetlerinizde ve işletmenizin gelişme sürecinde sizin yanınızdadır.

Komşuda Yatırım Danışmanlık Hizmetlerinin merkezi Selanik’tir. Bununla birlikte Atina başta olmak üzere Halkidiki, Mykonos, Santorini, Corfu gibi pek çok adada ve Yunanistan’ın turistik bölgesinde çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Kusursuz organizasyon ağımızla Yunanistan’ın her yerinde, müşterilerimizin her türlü ihtiyacını ve beklentisini her an karşılamaya hazırız.

Yunanistan’da yatırım hayalini gerçekleştirmek isteyen herkes hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

image
image

Uzman
Kişiler

image

Tecrübeli
Ekip

image

Kaliteli
Hizmet

Ekibimiz

Şirketler hedeflerine ulaşmak için yoğun bir enerji ve zaman harcamaktadır. Buna paralel olarak yatırım yabancı bir ülkedeyse harcanan enerji ve zaman daha da artmaktadır. Ayrıca pek çok kez konuşulan dile hâkim olmamaktan yahut ülkenin kamu işleyişini bilmemekten dolayı yanlış anlaşılmalar da oluşmaktadır.

Komşuda Yatırım, Yunanistan’daki kurumların işleyiş yapısını çok iyi bilen ve Yunanistan’da yatırım yapacak şirketlere ihtiyaç duydukları hizmetleri anadillerinde yani Türkçe olarak sunan bir hizmet kanalıdır. Böylelikle girişimciler bizim yönlendirmelerimiz ile gerçekçi bir zaman programlaması yapabilmekte ve kendilerini anlatmak için harcayacakları enerji ve zamanı işlerine odaklanmak için kullanabilmektedir.  

Müşterilerimizin yatırımlarını ve işletmelerini büyütürken karşılaşabilecekleri sorunlar karşısında ekibimiz her türlü desteği sağlamaktadır. Bu şekilde hem gerçek hem de tüzel kişiler, iş dünyasındaki hayallerini gerçekleştirmek için kendilerine sürekli olarak katkıda bulunacak deneyimli bir uzmanla yol almaktadır.