ServicesYunanistan'daki profesyonel destekçiniz

İhtiyaç duyduğunuz her alanda sizin yanınızdayız. Yunanistan'daki kamu kuruluşlarının yapısını ve işleyişini çok iyi bilen tecrübeli kadromuz ile size her türlü desteği sunmaya hazırız.
image

Gerçek ve tüzel kişilerin her türlü yasal ihtiyaçlarını karşılamak ve çözümler bulmak için buradayız.

01
image

Profesyonel çeviri hizmetimize yerelleştirme hizmetini de katarak sizi Yunanistan'da bir adım ileriye taşıyoruz.

04
image

Gerek Avrupa Birliği gerekse Yunan hükümeti yeni girişimleri teşvik etmek veya var olan girişimlere destek sağlamak amacıyla hibeler vermektedir.

07
image

Resmi evrakların bir an önce onaylanması ve işleme konması projenin zamanında tamamlanması için önemlidir.

02
image

Yunanistan'da bir inşaat mı yaptırmak istiyorsunuz? Ya da var olan yapıyı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemek mi? Sizin için buradayız.

05
image

Yunanistan'dan emlak satın alarak Golden Visa sahibi olabilirsiniz. Golden Visa size Avrupa'da serbest dolaşım hakkı ve Yunanistan'da oturma izni verir.

08
image

Artan rekabet ortamı ve sürekli değişen yasal mevzuatlar, şirketlerin mali işler süreçlerini en hızlı ve en doğru şekilde yönetmelerini zorunlu hale getirmektedir.

03
image

Yeni açılımlar yapmanın tam zamanı! İşletmenize yeni bir soluk aldırmak ve yeni projelerinizi hayata geçirmek için yanınızdayız.

06
İŞ PLANI

Nereden ve nasıl başlıyoruz?

1

Tanışma

İnternet üzerinden yahut birebir gerçekleştireceğimiz ilk görüşmede, yatırımlarınız ve hizmet almak istediğiniz alanlar hakkında detaylıca konuşup ihtiyaçlarınızı belirleriz.
2

Planlama

Sizinle yaptığımız ilk görüşmenin ardından izlenecek yol haritasını, projenin tamamlanması için gerekli tahmini süreyi ve maliyetleri kapsayan bir iş planı hazırlayıp sunarız.
3

Uygulama

İş planının onaylanmasının ardından süreç en hızlı şekilde başlar. Sürecin başlamasıyla birlikte her adımında işin takibini titizlikle yapar ve düzenli olarak sizi bilgilendiririz.
4

Projenin Teslimi

Tüm süreçler bitip proje eksiksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra teslimini yaparız. Sonrasında ihtiyaç duymanız hâlinde sizlere destek sunmaya ve çözümler üretmeye devam ederiz.

Girişimlerinizi bir adım ileriye taşımak için bizimle iletişime geçin.

  image

  Merkez

  Selanik, Yunanistan

  image

  E-posta

  contact@komsudayatirim.com

  image

  Telefon

  (+30) 694 74 74 115