Güvenilir hukuki hizmetler

Hukuk departmanımız; Medeni Hukuk, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku ve Ceza Hukuku davalarının etkin yönetimi konusunda uzmanlaşmış olup, yurtiçinde ve yurtdışında gerçek veya tüzel kişilere üst düzey hukuk hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca baroya kayıtlı avukatlar tarafından hukuk danışmanlığı hizmeti de verilmektedir.

Komşuda Yatırımın tüm üyeleri, müvekkillerimizi mahkemede veya mahkeme dışında temsil etmek ve her türlü yasal sorunu çözmek için yeterli deneyime ve ciddiyete sahiptir.

Müvekkillerimizin çıkarları göz önünde bulundurularak ve gerekli hassasiyet gösterilerek aşağıdaki konularda doğrudan destek sağlanmaktadır.

  • Şirket kuruluşu öncesi sizinle bir değerlendirme toplantısı yapıp size en uygun şirket türünü belirleriz (şahıs şirketi, limitet şirket, anonim şirketi, vb.). Devamında şirketinizin kuruluş işlemlerinin başlatılmasını üstlenir ve hizmete geçme aşamasına kadar olan süreçte işlemlerin takibini yaparız.
  • Her türlü sözleşmenin hazırlanması ve şartların müzakere edilmesi (kuruluş sözleşmesi, iş birliği sözleşmesi, kira sözleşmesi, acentelik sözleşmesi, evlilik sözleşmesi vb.)
  • Gayrimenkul alımından önce yapılacak yasal kontroller, satış sözleşmesinin düzenlenmesi ve satışın gerçekleşmesine kadarki tüm aşamaların takibi
  • Yunanistan’da oturma izni ve Golden Visa başvurusu yapılması
  • Mahkemelerde müvekkilin temsil edilmesi veya savunmasının yapılması
  • İcra takibi, vb.
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias data.
John Doe
Designer

Sormak istediğiniz bir şey mi var?
Hemen bizi arayın!

(+30) 694 74 74 115

Brochures

Cras enim urna, interdum nec por ttitor vitae, sollicitudin eu erosen. Praesent eget mollis nulla sollicitudin.